Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Продадено Се продаваат Механички тастатури! На големо. Супер цени

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
666 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат Механички тастатури 10 парчиња на број.


Модел 1: White Shark Gaming Legionare Mechanical RGB
_mg_1443.jpg

Moдел 2: CoolerMaster MK110

cooler-master-mk110-00-a.jpgЦена за 1 парче 1000 денари
Цена за 3 парчиња 2200 денари
За 4 земени, 2 тастатури гратис ( 666 денари од тастатура)
За 5 земени, 2 тастатури гратис + гратис Гејминг падови( подлоги)
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
598
На врв Дно