Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat maticni Asrock B450

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
100 €
Истекува

Опис

Se prodavaat maticni Asrock B450 , ryzen 1200 4 jadren, 8gb ram ddr4 plocka. Cena 100e od kombo.
Sleduvaat komplet so pakovanje.
Na zaliha 2 komboa.
Cenata e fiksna.


Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
192

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно