Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat kombo maticni Intel i AMD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
1.Se prodava Asus H370-A , cpu i3 9100F , 2x4gb ram ddr4.
Sleduva taka kako sto e na slikata.
Cena 6000 den..

2.Se prodava ploca msi b450, cpu ryzen 2600, 2x4gb ram. Sleduva kako sto e na slikata.
Cena fiksno 6000 denari.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
243

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно