Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dimson

Se prodavaat keychron k2 pro i yunzii yz84 pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Двете тастатури се користени помалку од месец дена.

Keychron K2 Pro со K Pro Brown switches целосно спакувана и гаранција 12 месеци купена на 15.02.2024 - 6000 ден
Yunzii yz84 Gateron Yellow switches целосно спакувана без гаранција - 3000 денари

Локација: Скопје не праќам по карго

Барајте ме на телефон: 078830296 Viber WhatsApp

Информации

Автор
Dimson
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
248

Повеќе огласи од Dimson

На врв Дно