Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat Inno3d 2060s 8gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Inno3d 2060s 8gb. Dobra sostojba.
Cena fiksna 9000 denari.
Sleduva samo graficka.
Na zaliha 2 parcinja.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
371

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно