Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
A

Се продаваат H310M+9400F, 16GB ram, SSD и HDD и 27" Philips 4K IPS монитор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продаваат следните компоненти

MSI H310M PRO-VDH + Intel i5-9400F = 8000
Kingston 2x8GB 2400MHz = 1200
Kingston A400 120GB = 350
WD Blue 500GB = 400
Philips 276E, 27inch UHD 4K IPS = 9000 (Купен од Сетек пред 2 ипол години, гаранција истечена. Доаѓа со оригинална кутија, ХДМИ кабел и кабел за струја.)

Матичната и процесорот се продаваат заедно
Напомена: матичната нема М.2 слот, за nvme диск ќе мора дополнително да купете PCIE адаптер карта.

Информации

Автор
AleksandarT
Поднесена
Последна промена
Прегледи
314

Повеќе огласи од AleksandarT

На врв Дно