Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat graficki XFX 580 4gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat graficki karti XFX 580 4gb, koristeni se za mining podolg period i odrzuvani. Vrateni se na fabricki bios od moja strana. Kulerite se vo solidna sostojba.
Cenata e fiksna 4000 denari.
Ima moznost da se testiraat na lice mesto.
broj za kontakt 077569569 na viber ili vo poraka na forumov.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
650

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно