Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat graficki Sapphire Nitro Plus 580 4gb

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
12 graficki sapphire nitro plus 580 4gb - 2500 denari.

Da napomenam. Grafickite se neotvarani, testirani od moja strana ispravna sostojba. Nad 70% fans znaat da bidaat bucni kulerite. Ipak ne ocekuvajte za tie ceni kako novi da se grafickite.
Za nadvor od sk prakjam po els.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
181

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно