Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat graficki Asus dual i Asus tuf 5600xt

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
155 €
Истекува

Опис

Se prodavaat graficki vo dobra sostojba:
4 parcinja Asus tuf 5600xt -165e od parce. - Rezervirani 4 parcinja.
Ostanuvaat uste :

2 parcinja asus dual 5600xt 155e od parce.
Koristeni se za mining.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Последна промена
Прегледи
796

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно