Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Се продаваат графички картици 3070ки разни модели.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
450 €
Истекува

Опис

Се продаваат графички 3070ки донесени од странство, немаат гаранција и кутија оригинална. Сите се во добра состојба и користени на мајнинг риг одприлика 6-7 месеца.

1. Palit GameRock 3070 8gb - 450e.

2. Asus Tuf 3070 Gaming - 450e.

3. Zotac AMP Holo 3070 - 450e.

4. Zotac Gaming white 3070 - 400e - Резервирана.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Последна промена
Прегледи
381

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно