Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
P

Се продаваат графички карти со и без гаранција

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
24 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
1. Asus Dual RTX 3060ti OC edition со преостаната гаранција до јуни 2024год.
- ASUS Dual GeForce RTX 3060 Ti OC Edition 8GB GDDR6 | Graphics Card | ASUS Global
Цена: 24.000ден

2. Colorful GTX 1050ti dual oc Gaming V3 купена крајот на 2018та од странство.
- Colorful GTX 1050 Ti GAMING V3 Specs
Цена: 4500ден.

3. Asus Turbo GTX 1070 купена од Сетек 2018год. со истечена гаранција.
- TURBO-GTX1070-8G|Graphics Cards|ASUS Global
Цена: 8000ден.

Информации

Автор
pavlestyle
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
620

Повеќе огласи од pavlestyle

На врв Дно