Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Се продаваат графички карти Red Devil 5700xt 8gb.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
350 €
Истекува

Опис

Се продаваат 6 графички карти во добра состојба, користени за мајнинг 1.5 година Кулерите се во добра состојба.
Моментално се на мајнинг риг, пожелно е да се најдаат купци за барем минимум 3 карти да се земаат за да се растуре ригот.
Цена од карта е 350е . Пораки со ценкања не читам воопшто !

Патем понудата ке важе се додека не се продаде цел риг комплет како приоритет. Така да нема љутиш за тие што сакаат да купаат 1-2 карти :)
Патем не праќам по карго служби.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
245

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно