Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat Gigabyte Gaming OC 3080 10gb.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
380 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat Gigabyte Gaming OC 10GB, vo dobra sostojba. Komplet so kutii.
Cena fiksno 380e -23500 den.
Na zaliha povekje parcinja.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
272

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно