Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat Gainward i Palit 3070

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
200 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat:
Gainward phoenix 3070 - 200e
Palit GamingPro 3070 - 200e.
Na kartite ima smeneto pasta i padovi.
Cenite se fiksni.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
259

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно