Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat EVGA XC3 3070 8gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
270 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Kartite se vo dobra sostojba, sleduvaat so nivni kutii.
Cena 270e od parce.

Moze i da se prataat po kargo sluzba niz cela mkd.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
288

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно