Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat Evga ftw3 30

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
550 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat 2 graficki evga ftw3 30
Sleduvaat samo grafickite.
Opciono e da si smenete termalni padovi.


Moze da se isprakjaat niz mkd preku els.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Последна промена
Прегледи
359

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно