Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat Chieftec 750w

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat dve napojuvanja chieftec 750w polumodular.
Cena od psu 1500 denari fiksno.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
435

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно