Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat ASUS TUF 3080Ti OC 12GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
450 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Asus TUF 3080Ti 12gb. Komplet so kutija. Cena fiksno 450e.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
270

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно