Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat Asrock Phantom 6800XT 16gb

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
300 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat Asrock Phantom 6800xt 16gb.
Kartite se vo dobra sostojba so fanovi.
Sleduvaat samo grafickite.
Cena fiksno 300e od graficka.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
583

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно