Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat 3080Ti - 12GB

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
450 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat :

1x Gigabyte Eagle 3080 TI 12gb - 450e.
1x Asus Tuf 3080 Ti 12gb - 470e. - rezervirana.
Grafickite se vo ispravna sostojba i dobri fanovi.
Pozelno e da si smenete padovi za skoro.
Sleduvaat so nivnite kutii.

Opciono i testiranje na lice mesto.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Последна промена
Прегледи
426

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно