Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat 3060 12gb

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
160 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat Palit i Gainward 3060 12gb. Cena od graficka 160e.
Lokacija Skopje.
Opciono testiranje na lice mesto.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
285

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно