Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat 2060 Super i 3060 Ti.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat graficki:
Evga ftw3 3060ti 8gb - 12.0000 den.
Asus Tuf 3060ti 8gb - 13.000 den.
Gainward 2060 Super 8gb - 7000 den.
Cenite se fiksni.

Grafickite se vo dobra sostojba i neotvarani.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
239

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно