Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat 1660Ti i 1660Super.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
6.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat:
Gainward 1660ti 6gb - 6500 denari.
Zotac gaming 1660s 6gb - 6000 denari.
Grafickite se vo dobra sostojba i testirani.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
281

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно