Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat 1660s i 2060s

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Grafickite se vo odlicna sostojba, dobri temp , mn malce koristeni.
Sleduvaat samo grafickite.
Manli Gallardo 1660s 6gb - Prodadeni.
Palit Dual 8gb - Prodadeni.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Последна промена
Прегледи
501

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно