Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat 1660s 6gb asus tuf i asus dual

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.200 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
12 parcinja Asus Tuf 1660s 6gb cena od parce 6200 denari.
4 parcinja asus dual 1660s 6gb , preostanata garancija so 2025ta. Cena 7500 denari od parce


Kartite se vo dobra sostojba.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Последна промена
Прегледи
407

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно