Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat: 1660s,3060,3060ti,3070.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
1. Palit 1660s - 6000 denari.
2. Asus tuf 3060 12gb - 12000 denari.
3. Evga xc 3060 12gb - 10500 denari.
4.Palit Dual 3060 Ti 8gb - 12500 denari.
5. Zotac TwinEdge 3060 Ti 8gb - 12000 denari.
6. Msi Ventus x2 3070 8gb - 14500 denari.

Site graficki sleduvaat so nivnite kutii.
Na nekolku karti od moja strana se smeneti termalni pasti.
Cenite se fiksni.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
659

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно