Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stranger777

Se prodava xph-hi 1000 lumeni 6500 kelvini lampa s2+ boja clear или бела

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodava xph-hi 1000 lumeni 5000 kelvini lampa s2+ clear reflektor
s2+ 1000 lumeni 5000 kelvini e ne e 6500 ne rabotena mozi svetena 1 sat.
  • Ми се допаѓа
Реакции: PC_GAMER

Информации

Автор
stranger777
Поднесена
Последна промена
Прегледи
265

Повеќе огласи од stranger777

На врв Дно