Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Optipro

Продадено Се продава XIAOMI POCO X3 PRO

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
6.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава Poco x3 pro(преодлочен гејминг телефон со 120 mhz екран, буквално како нов односно како нови(имам 3)
Телефоните немаат никаква трага на користење (можеби нецел месец се користени)
За повеќе информации пишете ми во порака)
Фиксна цена 6500 денари по телефон.

Информации

Автор
Optipro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
149

Повеќе огласи од Optipro

На врв Дно