Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Се продава SODIMM 8GB DDR4 RAM за лаптоп

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

SK Hynix 8GB SODIMM DDR4 3200 PC4 1Rx8 HMA81GS6DJR8N-XN SO-DIMM Laptop RAM Memory
Изваден е од MSI лаптоп
Цена:1000ден.
Скопје/Велес

Информации

Автор
Mr.Jack
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
24

Повеќе огласи од Mr.Jack

На врв Дно