Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
S

Se prodava server hewlett packard ml350 gen 10

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

serverot e malku upotrebuvan so 1 xeon gold procesor
Info na telefon 078473912

Информации

Автор
Slavisha
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
117
На врв Дно