Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
erhanj

Се продава Samsung Odyssey C49G95 QHD 240Hz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
55.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Мониторот е практично нов, користен е само 2 недели. Земен е од Сетек, гаранција до 17.05.2025.
Го купив само дека ми беше потребен за спремање за LAN турнир.Цена 55000, фиксна.
Ерхан, 070/309-244
  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
erhanj
Поднесена
Последна промена
Прегледи
216

Повеќе огласи од erhanj

На врв Дно