Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stranger777

Се продава samsung 860 evo 500GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се prodava 100% исправно и функионално ssd solid state samsung 860 evo 500GB,така ми стои во компјутер не го користам,бидејки зедов м.2 со поголем капацитет.Гаранција од мене 3 месеци.

Информации

Автор
stranger777
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
341

Повеќе огласи од stranger777

На врв Дно