Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
orce97

Се продава RX 6700XT

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Se prodava RX 6700XT Graficka Karta.
Grafickata e vo odlicna sostojba, tivka so niski temperaturi i ne e otvarana.
Kontakt 076 519 105 Orce
Cena 15000denari

Информации

Автор
orce97
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
538

Повеќе огласи од orce97

На врв Дно