Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
orce97

Продадено Се продава RX 5700XT NITRO+

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-radeon-rx-5700-xt-8g-gddr6
Се продава RX 5700xt Nitro+, графичката е во одлична состојба со сменета термална паста, доаѓа во оригинално пакување.
Цена: 9000денари фиксна
Праќам по карго
Контакт 076 519 105 Орце

Информации

Автор
orce97
Поднесена
Последна промена
Прегледи
237

Повеќе огласи од orce97

На врв Дно