Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stranger777

Се продава Redmi Note 9 pro 6+2 gb ram 128GB зачуван 9/10

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
stranger777
Поднесена
Последна промена
Прегледи
285
На врв Дно