Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
orce97

Продадено Se prodava Razer Deathadder v2 mouse

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава Razer Deathadder v2 маус.
Маусот е користен околу две години.
Цена 1500 денари
Контакт 076 519 105 Орце

Информации

Автор
orce97
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
198

Повеќе огласи од orce97

На врв Дно