Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
aleks989

Се продава Razer BlackWidow V3 TKL mechanical keyboard - green switch

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.razer.com/gaming-keyboards/razer-blackwidow-v3-tenkeyless
Се продава одлична сочувана (практично нова) тастатура, купена Октомври 2023-та од Анхоч, сеуште под гаранција, ја продавам чисто ради шо ќе се префрлам на wireless keyboard.

  • Ми се допаѓа
Реакции: Deki22

Информации

Автор
aleks989
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
174

Повеќе огласи од aleks989

На врв Дно