Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bale

Se prodava Ram memori DDR4 2x8 16GB 2400Mhz cena 2500 denari !!

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodava Ram memori DDR4 2x8 16GB 2400Mhz cena 2500 denari !!
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Bale
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
157

Повеќе огласи од Bale

На врв Дно