Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Продадено Се продава RAM GSkill Ripjaws F4 - 3200C16D-16GVKB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава рам GSkill Ripjaws F4 - 3200C16D-16GVKB

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
199

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно