Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stranger777

Se prodava procesor G5905 4M Cache, 3.50 GHz socket 1200

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
stranger777
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
194

Повеќе огласи од stranger777

На врв Дно