Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
H

Продадено Се продава периферија

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Се продава следнава периферија:
1. Fantech Visage II HG17s - Fantech Visage II HG17s | Fantech Official | Gear Up & Win - многу малку користени, доаѓаат со кутија. 600ден
2. Razer Deathadder v2 Mini - Buy Razer DeathAdder V2 Mini | Gaming Mice | Razer.com - користен, со кутија. 800ден
3. Bloody mouse(не сум сигурен за моделот) - многу малку користен, без кутија. 400ден
4. White Shark Spartan - https://www.anhoch.com/product/5998...shark-gaming-spartan-tkl-mechanical-metal-rgb - малку користена, со кутија. 900ден

Немаат гаранции. Комплет може за 2500ден. Од Скопје пожелно да се подигне.

Информации

Автор
hawk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
352

Повеќе огласи од hawk

На врв Дно