Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
confusi0n

Се продава периферија за ПЦ

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
5.600 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Здраво,

Следниве работи одат на продажба.

1. XBOX Wireless Controller, купен на 03/06/2022 со важечка гаранција(Жирафа), многу малце користен, состојба како нов. Цена 2600 денари.


2. Сет wireless тастатура + маус, Logitech K540, купен на 21/11/2022 со важечка гаранција(Жирафа), многу малце користен, само маусот, тастатурата не е ни чепната, состојба како нови. Цена 2300 денари.


3. Mouse Pad Razer Gigantus V2 Soft Gaming Large 450x400x3mm, купена на 08/2022. 700 денари.
Праќам по карго.

Информации

Автор
confusi0n
Поднесена
Последна промена
Прегледи
629

Повеќе огласи од confusi0n

На врв Дно