Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodava pc i5 11400f/1660s/960gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
24.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Se prodava kompleten pc so slednive delovi:
1.Maticna ploca msi b560m-a pro
2. Cpu i5 11400f
3.ssd netac 960gb.
4.gpu msi ventus 1660s 6gb.
5. Ram kingston fury 16gb ddr4 edna plocka.
6. Psu 450w.
Komplet kompjuter ima preostanata garancija od Anhoch do 19 septemvri 2024.
Gratis tastatura,maus i slusalki Razer Kraken v3 x7.1 surround rgb
so preostanata garancija na slusalkite.

Cena fiksno 400e.
  • Ми се допаѓа
Реакции: rippermkd и Miki98

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Последна промена
Прегледи
314

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно