Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stranger777

Се продава Panasonic trimer

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Испраќам по карго


Se prodava trimer Panasonic za brada, za uvo,nos voodootporen e i mozite da si go miete pod voda.Raboti na edna 1 AA baterija vklucena nova, donesen од mie od germanija i ne mi treba.
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130

Информации

Автор
stranger777
Поднесена
Последна промена
Прегледи
184

Повеќе огласи од stranger777

На врв Дно