Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stranger777

Се продава ножиза со (Ratchet) механизам за полесно сечење

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава ножиза нова со (Ratchet) механизам за полесно сечење кој се вклувува и исклучува по потреба и со ск5 сечило познато како јапонски челик.Цена: 800 ден, Праќам по карго низ цела Македонија.

Информации

Автор
stranger777
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
534

Повеќе огласи од stranger777

На врв Дно