Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stranger777

Се продава нова Philips машинка

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава нова машинка еднаш употребана made in Indonesia.
cena: 1500den
  • Ми се допаѓа
Реакции: kirev

Информации

Автор
stranger777
Поднесена
Последна промена
Прегледи
549

Повеќе огласи од stranger777

На врв Дно