Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stranger777

Се продава нов маус Mouse A4 X5 MAX Bloody Gaming Esports Stone Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
http://www.bloody.com/x5/
Маусот е земен на 30.01.2023 , искористен е само еднаш , истиот има гаранција од anhoch 12 месеци

Нема воопшто никакви траги од користенје , буквално е како нов


View: https://www.youtube.com/watch?v=1GWRIdjTZJk&t=4s


цена фиксна 1000 денари076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130

Информации

Автор
stranger777
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
233

Повеќе огласи од stranger777

На врв Дно