Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
SaleSk

Се продава нов MacBook Air M2 13.6"

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
66.000 ден.
Истекува

Опис

Како што гласи насловот, се продава нов само активиран (заради гаранција) MacBook Air M2 13,6" лаптоп.
  • M2
  • 256 SSD
  • 8GB RAM
  • Боја - Мidnight

За подетални информации клик на линкот подолу:

Link - MacBook Air

Цена: 66000
Телефон за контакт: 075 33 99 35 - Сашко
  • Ми се допаѓа
Реакции: kirev

Информации

Автор
SaleSk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
534
На врв Дно