Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
P

Продадено Се продава нов HDD Western Digital 14TB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
200 €
Истекува

Опис

Се продава нов неотпакуван HDD Western Digital 14TB.
Без гаранција. Цена 200 евра.

Контакт и повеќе информаци: 070 398 651 - Ненад

Информации

Автор
PeroLozac
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
356
На врв Дно