Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
outsider

Се продава напојување: Gigabyte G750H

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gigabyte.com/Power-Supply/G750H#kf
Се продава напојување: Gigabyte G750H со променет кулер поради high pitch noise кој го добивате гратис. Доаѓа со сите кабли и торбата што следат со напојувањето. Праќам по карго на ваш ризик.

Информации

Автор
outsider
Поднесена
Последна промена
Прегледи
618

Повеќе огласи од outsider

На врв Дно